Cover shiu shëtitës - Prodhuesit, Fabrika, Furnizuesit nga Kina

 • Manufacturing Companies for Kids Sleeping Bag - LA2016 – Longai I&E

  Manufacturing Companies for Kids Sleeping Bag - LA2016 – Longai I&E

  Nr Stili: LA2016 Emri i produktit: foshnja qese për gjumë Stili: LA2016 foshnja qese e fjetur Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, ujë i paprekur, kapuç i rregullueshëm, mbushje e ngrohtë dhe rreshtim pambuku, mbrapa anti-shqip Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostër-PP, e prerë nga pëlhura-qepje e prerë nga kampioni-shtoni mbushjen e ngrohtë-përfundimin përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Cilësisë së Inspektimit: Për gjumin në dhomë të mbajë të ngrohtë, të rehatshëm, të përshtatshëm dhe të sigurt. çanta e gjumit për bebe dimri me çanta fjetur për fëmijët pa mëngë ...
 • Top Quality Cheap Sleeping Bag - LA2027 – Longai I&E

  Top Quality Cheap Sleeping Bag - LA2027 – Longai I&E

  Nr Stili: LA2027 Emri i produktit: dorashka për fëmijë Stili: dorashka fëmijësh LA2027 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji, i rregullueshëm, të gjitha të bashkuara me qepje Veshjet e buta Të rehatshme të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-pëlhurë të prerë nga kampioni -Përfundimi përfundimtar i rrobave të qepura-përfundimi-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: gjatë shiut kur fëmijët luajnë jashtë mund të mbajnë të ngrohtë, të papërshkueshëm nga uji, të rehatshëm, të përshtatshëm dhe të sigurt. luksoze e butë pranë lëkurës, thithje e fibrave aktive dhe aktive ...
 • Massive Selection for Unisex Newborn Mittens - LA2044 – Longai I&E

  Massive Selection for Unisex Newborn Mittens - LA2044 – Longai I&E

  Nr. Stili: LA2044 Emri i produktit: këmbë për fëmijë Stil: këmbë për fëmijë për këmbë LA2044 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, ujë i papërshkueshëm nga uji, mbushje e ngrohtë dhe rreshtim prej pelushi, mbrapa anti-shqip Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni kampionin-mostër PP- prerë pëlhurë-qepje-shtoni mbushje të ngrohtë-përfundimtare-Përfundim-Cilësi Aplikime për Inspektim-Paketim: Për gjumë në dhomë, këmbët e shëtitësit kur shkoni jashtë foshnjës mund të shkojnë në gjumë ose ulur ose të luajnë në shëtitës për të mbajtur të ngrohtë, të rehatshme, të përshtatshme dhe sa më shumë ...
 • professional factory for Mosquito Net For Stroller - LA2002 – Longai I&E

  professional factory for Mosquito Net For Stroller - LA2002 – Longai I&E

  Nr. Stili: LA 2002 Emri i produktit: fëmijë bib me mëngë Stili: Fëmijët bibliotekë me mëngë LA 2002 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji, kujdes i lehtë, qafë e rregullueshme, mansheta Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën- PP-pëlhurë-qepje e përfunduar e mostrës-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Cilësisë së Inspektimit: Për Luaj, pikturë, punë me dorë të fëmijëve, ngrënie, pirje. Madhësia: E gjatë rreth 35 CM, gjatësia e mëngës 30 CM, perimetri i gjoksit 36 ​​* 2 CM. Dizajn shkencor shtrëngoj qafën: Mbrapa është dizajn butoni, jo sti magjik ...
 • Manufacturing Companies for Kids Sleeping Bag - LA2030 – Longai I&E

  Manufacturing Companies for Kids Sleeping Bag - LA2030 – Longai I&E

  Nr Stili: LA2030 Emri i produktit: me shkëlqim kapelë PU 2020 e modës Stili: LA2030 me shkëlqim kapelë PU 2020 e modës Përshkrimi: Pëlhurë me shkëlqim eko-miqësor, i papërshkueshëm nga uji, rreshtimi Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni pëlhurën e prerë nga mostra PP -Përfundimi i qepjes-përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: gjatë shiut kur loja e të rriturve jashtë mund të jetë i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm, i përshtatshëm dhe i sigurt. Kjo kapelë klasike holografike me stil klasik ju lejon të shijoni stilin e verës kudo. Ideale për festivalin e muzikës ...
 • 100% Original Winter Hat - LA2020 – Longai I&E

  100% Original Winter Hat - LA2020 – Longai I&E

  Nr Stili: LA2020 Emri i produktit: 2020 modë kapelë shiu zonjë Stili: LA2020 modë kapelë shiu zonjë Përshkrimi: Pëlhurë e shtypur eko-miqësore, PU pëlhurë, i papërshkueshëm nga uji, kapuç i rregullueshëm, rreshtim, ngjitur me damar Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / mostër konfirmoni- Përfunduar përfunduar përfunduar-përfunduar përfunduar përfunduar-përfunduar-përfunduar pëlhurë-qepje mostër PP-Aplikimet e Paketimit të Cilësisë së Inspektimit: gjatë shiut kur loja e të rriturve jashtë mund të jetë i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm, i përshtatshëm dhe i sigurt. Trendet e kapelave të vitit 2020 janë këtu për të na mbrojtur të gjithëve nga dielli, i cili ...
 • Factory Free sample Sleeping Bag Down - LA2003 – Longai I&E

  Factory Free sample Sleeping Bag Down - LA2003 – Longai I&E

  Nr Stili: LA 2003 Emri i produktit: bib bibli Stili: LA 2003 bib. Baby Përshkrimi i pëlhurës eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji, kujdes i lehtë, dantella me prerje lazer Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP pëlhurë të prerë nga kampioni -Laser pjesë e prerë dantella-qepje-përfundimtare-Aplikime për Paketim të Cilësisë së Inspektimit: Për Luaj, pikturë, punë dore për fëmijë, ngrënie, pirje Mënyra e paketimit: 1 copë / çanta pe, 50 çanta pe / kartoni Tregjet kryesore të eksportit: Evropa Lindore, Amerika e Veriut , Azi, Australasia, Lindja e Mesme / Afrika, Qendrore / Sou ...
 • Hot sale Baby Bibs Bandana - LA2029 – Longai I&E

  Hot sale Baby Bibs Bandana - LA2029 – Longai I&E

  Nr Stili: LA2029 Emri i produktit: çanta për fëmijë Stili: LA çanta për fëmijë LA2029 Përshkrimi: Pëlhurë printimi eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji, i rregullueshëm Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni mostrën-PP-pëlhurë-qepje-qepje të prerë nga kampioni - Përfundimet përfundimtare - Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët vendosin librin e tyre, ushqimin, lodrën, veshmbathjen, etj, kur shkojnë jashtë ose shkojnë në shkollë. Kujdes i papërshkueshëm nga uji, i thjeshtë, i rehatshëm, i përshtatshëm dhe i lehtë. Lehtë dhe e lehtë për t'u kryer, kur fëmija juaj shkon për të luajtur, vendosni ...
 • OEM Customized Trucker Caps - LA2016 – Longai I&E

  OEM Customized Trucker Caps - LA2016 – Longai I&E

  Nr Stili: LA2016 Emri i produktit: foshnja qese për gjumë Stili: LA2016 foshnja qese e fjetur Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, ujë i paprekur, kapuç i rregullueshëm, mbushje e ngrohtë dhe rreshtim pambuku, mbrapa anti-shqip Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostër-PP, e prerë nga pëlhura-qepje e prerë nga kampioni-shtoni mbushjen e ngrohtë-përfundimin përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Cilësisë së Inspektimit: Për gjumin në dhomë të mbajë të ngrohtë, të rehatshëm, të përshtatshëm dhe të sigurt. çanta e gjumit për bebe dimri me çanta fjetur për fëmijët pa mëngë ...
 • 2020 High quality Stroller Rain Cover - LA2014 – Longai I&E

  2020 High quality Stroller Rain Cover - LA2014 – Longai I&E

  Nr Stili: LA2014 Emri i produktit: çanta për gjumë për fëmijë Stili: LA2014 qese për gjumë për foshnjën Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, ujë i qëndrueshëm, kapuç i rregullueshëm, mbushje e ngrohtë dhe rreshtim pambuku, mbrapa anti-shqip Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostër-PP-pëlhurë e prerë nga mostra-qepje-shtoni mbushje të ngrohtë-përfundim përfundimtar-Aplikime për Paketim të Cilësisë së Inspektimit: Për gjumë në dhomë, këmbët e shëtitësit kur shkoni jashtë foshnjës mund të shkojnë në gjumë ose ulur ose të luajnë në shëtitës për të mbajtur ngrohtë, com ...
 • Factory Supply Rain Hat Lady - LA2029 – Longai I&E

  Factory Supply Rain Hat Lady - LA2029 – Longai I&E

  Nr Stili: LA2029 Emri i produktit: çanta për fëmijë Stili: LA çanta për fëmijë LA2029 Përshkrimi: Pëlhurë printimi eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji, i rregullueshëm Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni mostrën-PP-pëlhurë-qepje-qepje të prerë nga kampioni - Përfundimet përfundimtare - Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët vendosin librin e tyre, ushqimin, lodrën, veshmbathjen, etj, kur shkojnë jashtë ose shkojnë në shkollë. Kujdes i papërshkueshëm nga uji, i thjeshtë, i rehatshëm, i përshtatshëm dhe i lehtë. Lehtë dhe e lehtë për t'u kryer, kur fëmija juaj shkon për të luajtur, vendosni ...
 • Hot Selling for Winter Sleeping Bag - LA2030 – Longai I&E

  Hot Selling for Winter Sleeping Bag - LA2030 – Longai I&E

  Nr Stili: LA2030 Emri i produktit: me shkëlqim kapelë PU 2020 e modës Stili: LA2030 me shkëlqim kapelë PU 2020 e modës Përshkrimi: Pëlhurë me shkëlqim eko-miqësor, i papërshkueshëm nga uji, rreshtimi Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni pëlhurën e prerë nga mostra PP -Përfundimi i qepjes-përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: gjatë shiut kur loja e të rriturve jashtë mund të jetë i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm, i përshtatshëm dhe i sigurt. Kjo kapelë klasike holografike me stil klasik ju lejon të shijoni stilin e verës kudo. Ideale për festivalin e muzikës ...