mushama

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2051
Product name: rain coat kids
Style :LOD2051 fashionable rain jacket with lining
Description:fashionable Eco-friendly PU fabric,waterproof,all seam welded,cotton lining.


Detaje të produkteve

1) Shërbim i shkëlqyeshëm i klientit dhe kthim i shpejtë i kohës
2) cilësi të mirë, çmim konkurrues dhe shërbim më të mirë.
3) 100% prodhuese. furnizuesi afatgjatë i "Top markë"
4), urdhërat OEM & ODM janë të mirëseardhura
5), madhësia dhe ngjyra mund të ndryshohen

 Emri i produktit Fëmijët me pallto shiu
 stil  LOD2051 fëmijë pallto shiu
 pëlhurë shell  pëlhurë eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji
 Pëlhurë rreshtimi Rreshtim pambuku 100%
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  Stili në modë, rreshtimi i rehatshëm i pambukut, pëlhura e pasme mund të jetë çdo ngjyrë / shtypje
 mjeshtëri  qepje / qepje + të gjitha rrobat e bashkuara
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, të papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i ajrosur, i larë, rreshtim i ngrohtë
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura