Djemtë e xhaketave të skive - Prodhuesit, Fabrika, Furnizuesit nga Kina

 • 2020 wholesale price Ski Coverall For Kids - LOD2038 – Longai I&E

  2020 wholesale price Ski Coverall For Kids - LOD2038 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2038 Emri i produktit: rrobat e banjës me një copë Stili: LOD2038 një veshje për banjë Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, pëlhurë najloni me elastan, prerje UV, rreshtim rrjetë të rehatshme, bukuroshe dhe në modë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / mostra konfirmuese -Procela e qepjes e prerë e mostrës-qepje-përfundimi përfundimtar -Kualifikimi i Inspektimit të Cilësisë-Aplikime për Paketim: për fëmijët shkojnë të notojnë në pishinë ose det, kujdes të rehatshëm dhe të lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili Paketimi & s ...
 • New Arrival China Boys Ski Gear - LOD2054 – Longai I&E

  New Arrival China Boys Ski Gear - LOD2054 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2054 Emri i produktit: fëmijë mushama Stili: Fëmijët në modë të mushkërive LOD2054 Përshkrimi: Pëlhurë në modë eko-miqësore me printim PU, i papërshkueshëm nga uji, i bashkuar me të gjitha rrobat. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngjitur-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë kujdes. Cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe mjeshtëri të hollësishme të madhësive të mjeshtërisë: ...
 • 2020 Good Quality Baby Ski Suit - LLW2010 – Longai I&E

  2020 Good Quality Baby Ski Suit - LLW2010 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2010 Emri i produktit: foshnja e përgjithshme Stili: LLW2010 i përgjithshëm i foshnjës Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, rezistent ndaj ujit, i papërshkueshëm nga uji, mbushja e ngrohtë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP pëlhurë të prerë-qepje-të ngrohtë Përfundimi përfundimtar i mbarimit-Aplikimet e Paketimit të Cilësisë së Inspektimit: për fëmijët përdorin në pranverë / autum ose dimër, kujdes të ngrohtë, të rehatshëm dhe të lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili Paketimi dhe dërgesa: Port FOB: Tianjin 1pc / poli qese P ...
 • Special Price for Toddler Swimwear - LOD2013 – Longai I&E

  Special Price for Toddler Swimwear - LOD2013 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2013 Emri i produktit: xhaketë për shi për fëmijë Stili: LOD2013 modë xhakete shiu për fëmijë Përshkrimi: ngjyra në modë kontrasti, pëlhurë PU miqësore me eko, papërshkueshëm nga uji, kapuç i rregullueshëm, mansheta dhe proshutë, të gjitha të lidhura me saldim Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP të prerë nga modeli të rrobave të qepura-qepur-qepur-përfunduar përfunduar-Aplikimet e Paketimit të Cilësisë së Inspektimit: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, kujdes i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë. Xhaketa e shiut rozë përfshin ...
 • Factory wholesale Winter Jackets Kids - LLW2012 – Longai I&E

  Factory wholesale Winter Jackets Kids - LLW2012 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2012 Emri i produktit: jelek për fëmijë Stili: jelek për fëmijë LLW2012 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore sherpa, e ngrohtë dhe e rehatshme Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembulli i Proto / konfirmoni mostrën-PP të prerë nga pëlhura-qepje-ngrohtë padidng-përfundimtar Përfundime-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët në pranverë / vjeshtë, dimër, kujdes i papërshkueshëm nga era, i rehatshëm dhe i lehtë. Vjeshtë prej pelushi Vjesh për fëmijë të kthyeshme Fëmijët jelekë me gëzofin termik të butë dhe të tharjes së shpejtë me një jakë të lartë. Zinxhirët metalikë ...
 • 100% Original Teenage Ski Wear - LOD2049 – Longai I&E

  100% Original Teenage Ski Wear - LOD2049 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2049 Emri i produktit: veshje skive për fëmijë Stili: veshje skive për fëmijë LOD2049 Përshkrimi: Epo-poliestër e ricikluar eko-miqësore 290T me veshje të bardhë PU, pëlhurë, të papërshkueshëm nga uji dhe të frymëmarrjes 5k / 3k, të gjitha të shtypura, copa polare 170g / m2 rreshtim për gjysmë trupi dhe kapuç, rreshtim poliester 210T për trupin e poshtëm dhe rreshtimin e mëngës. kapuç i rregullueshëm, prangos, pantallona të hapura, këpucë të ndashme, të gjitha rrobat e qepura, tubacionet reflektuese EN20471 Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni ...
 • 2020 Good Quality Baby Ski Suit - LOD2044 – Longai I&E

  2020 Good Quality Baby Ski Suit - LOD2044 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2044 Emri i produktit: xhaketë skish për fëmijë Stili: xhaketë skijimi LOD2044 për fëmijë Përshkrimi: Taslloni poliestër eko-miqësor 228T me Veshje të bardha PU, të gjitha pëlhurat e shtypura, të papërshkueshëm nga uji dhe të frymëmarrjes 5k / 5k, rreshtim të butë polar për trupin dhe kapuçin , Rresht poliestër 210T për mëngë, dhe mbështjellja prej poliesteri 120g / m2 për trup dhe me mbështjellje poliestër 100g / m2 për mëngë, të gjitha pëlhurat e shtypura, të papërshkueshme nga uji dhe me frymë, kapuç të rregullueshëm, mansheta, hem dhe fustan xhami, kapuç i ndashëm, të gjitha ato. ..
 • China OEM Jackets For Childrens - LOD2020 – Longai I&E

  China OEM Jackets For Childrens - LOD2020 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2020 Emri i produktit: fëmijët e pallto shiut Stili: Fëmijët e rrobave të shiut LOD2020 Përshkrim : funksional i gjithanshëm të shtypura pëlhurë e papërshkueshme nga uji me frymë eko-miqësore, kapuç i rregullueshëm, mansheta, të gjitha tapitë. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë-qepje-qepje-qepje-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët në pranverë / verë / vjeshtë ose shkoni jashtë dhe luani gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji , kujdes i papërshkueshëm nga era, i rehatshëm dhe i lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, N ...
 • Cheap price Children Winter Jackets - LLW2009 – Longai I&E

  Cheap price Children Winter Jackets - LLW2009 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2009 Emri i produktit: kostum termik i fëmijëve Stili: Kostum termik i fëmijëve LLW2009 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, rezistent ndaj ujit, i papërshkueshëm nga uji, mbushje e ngrohtë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni modelin-qepjen e rrobave të prera nga mostra-PP -Përfundimi i ngrohtë i mbarimit-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët përdorin në pranverë / autum ose dimër, kujdes të ngrohtë, të rehatshëm dhe të lehtë. Materiali: 100% poliester, Veshje: 100% poliester, i hollë ...
 • Professional China Ski Jackets Kids - LOD2048 – Longai I&E

  Professional China Ski Jackets Kids - LOD2048 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2048 Emri i produktit: 3 në 1 skive i përgjithshëm për fëmijë Stili: LOD2048 3 në 1 ski i përgjithshëm për fëmijë Përshkrimi: Poliestër eko miqësor 240T i dobishëm me rrobat e bardha PU të papërshkueshme nga uji dhe të shtypura me frymë 10k / 3k të plotësuara me oeko- tex klasa II për AIO të jashtme, 280g kadife të butë koralesh për AIO të brendshme, AIO e brendshme dhe e jashtme janë të lidhura me kapuç të rregullueshëm kasetë, pranga, bel, hapje dhe pantallona të gjera të erës, kapuç i shkëputshëm, të gjitha qepjet e rrobave Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Proto samp ...
 • Fast delivery Snow Jackets Boys - LOD2056 – Longai I&E

  Fast delivery Snow Jackets Boys - LOD2056 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2056 Emri i produktit: fëmijët e pantallonave të shiut Stili: Fëmijët e pantallonave të shiut LOD2056 Përshkrimi: Pëlhurë në modë Eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji, i bashkuar me të gjitha rrobat.Em20471, kasetë reflektuese, rreshtim pambuku Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën- PP të prerë me qepje të rrobave të rrobave të qepura të përfunduara me saldim-përfundim-Aplikime për Paketim të Cilësisë së Inspektimit: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, kujdes i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë. Cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe wor hollë ...
 • OEM Manufacturer Children Jackets - LOD2018 – Longai I&E

  OEM Manufacturer Children Jackets - LOD2018 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2018 Emri i produktit: mushama për fëmijë Stili: Pëlhura funksionale e mushkërive për fëmijë Përshkrimi coat Pallto funksionale shiu, pëlhurë e papërshkueshme nga uji me eko-miqësore, kapuç i rregullueshëm, pranga, të gjitha shiritat. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë-qepje-qepje-qepje-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët në pranverë / verë / vjeshtë ose shkoni jashtë dhe luani gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji , kujdes i papërshkueshëm nga era, i rehatshëm dhe i lehtë…