xhaketë skish

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2042
Product name: kids ski jacket
Style :LOD2042 kids ski jacket
Description:Eco-friendly allover print fabric,waterproof and breathable,adjustable hood cuff,hem and snow skirt,detachable hood,YKK zipper,all seam taped


Detaje të produkteve

1) Excellent Customer Service and Quick Turn-Around Times 
2) cilësi të mirë, çmim konkurrues dhe shërbim më të mirë.
3) 100% prodhuese. furnizuesi afatgjatë i "Top markë"
4), urdhërat OEM & ODM janë të mirëseardhura
5), madhësia dhe ngjyra mund të ndryshohen

 Emri i produktit  Xhaketë e skive për fëmijë
 stil  Xhaketë skive për fëmijë LOD2042
 pëlhurë shell  pëlhurë e shtypur eko-miqësore, e papërshkueshme nga uji dhe pa frymë
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  kapuç i rregullueshëm, pranga, hem, lesh i rremë, zinxhir YKK
 mjeshtëri  qepje / qepje + të gjitha rrobat e përgjuara 
 funksion  komod, eko-miqësor, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga era, kapuç i ndezur, i larë, i ndashëm
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

 


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura