këmba këmbësh dhe çanta për gjumë

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LA2045
Product name: baby footmuff
Style :LA2045 baby footmuff
Description:Eco-friendly cotton fabric,thin padding for SS range and cotton lining,anti-slip backside


Detaje të produkteve

 
1) Shërbim i shkëlqyeshëm i klientit dhe kthim i shpejtë i kohës
2) cilësi të mirë, çmim konkurrues dhe shërbim më të mirë.
3) 100% prodhuese. furnizuesi afatgjatë i "Top markë"
4)OEM&ODM orders are welcome
5)The size and the color can be changed

 Emri i produktit  Këmbë për fëmijë
 stil  Këmbë fëmije LA2045
 pëlhurë shell  pëlhurë pambuku eko-miqësore
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  mbushje e hollë dhe rreshtim pambuku
 mjeshtëri  qepje
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, të frymëmarrjes, të larë, me anën e pasme të rrëshqitjes
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura