Na kontaktoni

Importi dhe Tregtia Longai Shijiazhuang & Co Tregtisë, Ltd

Adresë

Dhoma 2021, Ndërtesa BinJiangYouGu, Rruga Nr 3 Xiumen, Qarku Qiaoxi, Qyteti Shijiazhuang, Hebei, Kinë Kodi Postar: 050011

telefon

0086-13303211761
0086-311-89947531

orë

  • E hënë-e Premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 9 pasdite
  • E shtunë, e diel: Mbyllur

111111111
Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni