Rreth Nesh

7

Longai Shijiazhuang I & E Co Tregtisë, Ltd  bazë në fabrikë e cila themeluar në vitin 1996, E vendosur në jug-perëndim të provincës Hebei, Pranë Pekinit dhe portit.Te Tianjin përmbahen në iso 9001: 2000, Oeko-tex 100, Bsci dhe auditimin Smeta.
Specializuar në prodhim dhe shitje të gjitha llojet e veshin në natyrë, veshin kohën e lirë, Fëmijët dhe produktet e veshin për fëmijë. Produktet tona eksportohen në të gjithë botën, veçanërisht në tregun e Evropës, Amerikës së Veriut dhe Australisë.

Klientët tanë:

Debenhams-UK, 4F-Polonia, Kappa -it, Magasin-DK, Robinson-USA, etj.

13
5
1

Për cilësinë

Cilësia është rëndësia e parë. Ne ndjekim standardin e inspektimit AQL2.5-4.0.
Ne i kushtojmë më shumë vëmendje cilësisë së produkteve, përfshirë materialit të rrobave, aksesorëve, mjeshtërive të punës, paketimit, kohës së dorëzimit, sigurisë, si dhe shërbimeve të tjera, etj. Cilësia jonë është pranuar nga të gjithë klientët tanë jashtë shtetit dhe gëzojnë një reputacion të mirë.

Longai_Oeko_I_garment_
Longai_Oeko_I_textile
12
12

video