Xhaketë e skive për fëmijë - Prodhuesit, Fabrika, Furnizuesit nga Kina

 • Good quality Junior Ski Jacket - LOD2056 – Longai I&E

  Good quality Junior Ski Jacket - LOD2056 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2056 Emri i produktit: fëmijët e pantallonave të shiut Stili: Fëmijët e pantallonave të shiut LOD2056 Përshkrimi: Pëlhurë në modë Eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji, i bashkuar me të gjitha rrobat.Em20471, kasetë reflektuese, rreshtim pambuku Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën- PP të prerë me qepje të rrobave të rrobave të qepura të përfunduara me saldim-përfundim-Aplikime për Paketim të Cilësisë së Inspektimit: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, kujdes i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë. Cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe wor hollë ...
 • 2020 High quality 3 In 1 Ski Overall For Kids - LLW2004 – Longai I&E

  2020 High quality 3 In 1 Ski Overall For Kids - LLW2004 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2004 Emri i produktit: fëmijët e xhaketave të sigurta Stili: Fëmijët e xhaketave të sigurta LLW2004 Përshkrimi: Pëlhurë reflektuese eko-miqësore, ujë i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, mbushja e ngrohtë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-pëlhurë të prerë nga mostra- qepje e ngrohtë padidng-përfunduar-Përdorimi i Inspektimit-Paketimi i Cilësisë: për fëmijët në pranverë / autum ose dimër, pëlhura reflektuese mund të jetë shumë e sigurt gjatë gjendjes së dritës së errët ose të keqe. Kujdes i ngrohtë, i rehatshëm dhe i lehtë. xhaketa dimri vajzash dhe djemsh ...
 • 2020 Good Quality Baby Ski Suit - LLW2010 – Longai I&E

  2020 Good Quality Baby Ski Suit - LLW2010 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2010 Emri i produktit: foshnja e përgjithshme Stili: LLW2010 i përgjithshëm i foshnjës Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, rezistent ndaj ujit, i papërshkueshëm nga uji, mbushja e ngrohtë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP pëlhurë të prerë-qepje-të ngrohtë Përfundimi përfundimtar i mbarimit-Aplikimet e Paketimit të Cilësisë së Inspektimit: për fëmijët përdorin në pranverë / autum ose dimër, kujdes të ngrohtë, të rehatshëm dhe të lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili Paketimi dhe dërgesa: Port FOB: Tianjin 1pc / poli qese P ...
 • Factory wholesale Winter Jackets Kids - LOD2051 – Longai I&E

  Factory wholesale Winter Jackets Kids - LOD2051 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2051 Emri i produktit: fëmijë pallto shiu Stili: xhaketë modë shiu LOD2051 me rreshtim Përshkrimi: Pëlhurë në modë eko-miqësore me UP, i papërshkueshëm nga uji, të gjitha ngjitur me damar, rreshtim pambuku. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngjitur-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë kujdes. Superioriteti ynë 1. Shërbimi i shkëlqyeshëm i klientit dhe Quic ...
 • Factory wholesale Winter Jackets Kids - LOD2044 – Longai I&E

  Factory wholesale Winter Jackets Kids - LOD2044 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2044 Emri i produktit: xhaketë skish për fëmijë Stili: xhaketë skijimi LOD2044 për fëmijë Përshkrimi: Taslloni poliestër eko-miqësor 228T me Veshje të bardha PU, të gjitha pëlhurat e shtypura, të papërshkueshëm nga uji dhe të frymëmarrjes 5k / 5k, rreshtim të butë polar për trupin dhe kapuçin , Rresht poliestër 210T për mëngë, dhe mbështjellja prej poliesteri 120g / m2 për trup dhe me mbështjellje poliestër 100g / m2 për mëngë, të gjitha pëlhurat e shtypura, të papërshkueshme nga uji dhe me frymë, kapuç të rregullueshëm, mansheta, hem dhe fustan xhami, kapuç i ndashëm, të gjitha ato. ..
 • Burimi i fabrikës Fëmijët xhaketë Ski - LLW2011 - Longai I&E

  Burimi i fabrikës Fëmijët xhaketë Ski - LLW2011 - Longai I&E

  Stili: xhaketat e vajzave LLW2011 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, rezistente ndaj ujit, papërshkueshëm nga uji, rreshtim printimi Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP të prerë nga pëlhura-qepje-përfundim përfundimtar-Inspektimi i Cilësisë-Aplikimet e Paketimit: për fëmijë në pranverë / autum ose verë, kujdes i papërshkueshëm nga era, i rehatshëm dhe i lehtë. Pallto bukuroshe pambuku për vajzat për pranverën, 1. Materiali i jashtëm: 60% Pambuk, 40% POLYESTER, dizajn unik me pëlhurë miqësore për lëkurën. Rreshtimi : poliester me shtypje pikësh ...
 • OEM manufacturer Children Winter Jacket - raincoat – Longai I&E

  OEM manufacturer Children Winter Jacket - raincoat – Longai I&E

  Style No. : LOD2051 Product name:  rain coat kids Style :LOD2051 fashionable rain jacket with lining Description:fashionable Eco-friendly PU fabric,waterproof,all seam welded,cotton lining. 1) Excellent Customer Service and Quick Turn-Around Times 2) Good quality, competitive price and best service. 3)100% manufactory. long-term supplier of “Top brand” 4),OEM&ODM orders are welcome 5),The size and the color can be changed  product name Rain coat kids  style  LOD2051 rain ...
 • OEM Customized Children Bike Jackets - LOD2012 – Longai I&E

  OEM Customized Children Bike Jackets - LOD2012 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2012 Emri i produktit: fëmijë pallto shiu Stili: LOD2012 xhaketë në modë shiu me rreshtim Përshkrimi: print në modë, pëlhurë PU eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji, të gjitha ngjitur në të, veshja e pambukut. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngjitur-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë kujdes. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Braz ...
 • OEM Factory for Children\\\\\\\’s Down Jacket - LLW2013 – Longai I&E

  OEM Factory for Children\\\\\\\’s Down Jacket - LLW2013 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2013 Emri i produktit: jelekë të kthyeshëm stili: LLW2013 fëmijë jelek mbrapsht Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, ujë i papërshtatshëm, i papërshkueshëm nga uji, jastëk i ngrohtë jelek i përmbysur Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni pëlhurën e prerë nga mostra PP -Përzierje-ngrohtë padidng-përfundim-mbarim-Aplikime për Paketim të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët në pranverë / vjeshtë, dimër, mbrojtje nga era, të rehatshme dhe kujdes të lehtë. Shell 1.Material: poliester i ricikluar, rreshtim: poliester Një rezistent ndaj ujit, i veshur me poliester ...
 • PriceList for Childrens Ski Jackets - LOD2019 – Longai I&E

  PriceList for Childrens Ski Jackets - LOD2019 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2019 Emri i produktit: fëmijët e xhaketave të shiut Stili: LOD2019 xhaketa paketimi shiu fëmijët Përshkrimi jack xhaketa funksionale shiu të paketueshme në vetvete, pëlhurë me frymë të papërshkueshëm nga uji me eko-miqësore, kapuç të rregullueshëm, mansheta, të gjitha tapitë. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë-qepje-qepje-qepje-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët në pranverë / verë / vjeshtë ose shkoni jashtë dhe luani gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji , windproof, të rehatshme, një ...
 • Manufactur standard Children Fleece Jacket - LOD2042 – Longai I&E

  Manufactur standard Children Fleece Jacket - LOD2042 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2042 Emri i produktit: xhaketë për fëmijë Stili: xhaketë skive për fëmijë LOD2042 Përshkrimi: Oksford najlon eko-miqësor me Veshje të bardha PU, të gjitha pëlhurat e shtypura, të papërshkueshëm nga uji dhe të frymëmarrjes 8k / 8k, rosë polare të ngrohta dhe të buta për trupin dhe kapuçin, Veshje poliesteri 210T për mëngë dhe poliester të papërshkueshëm nga uji për skajin e borës, rripa poliesteri 160g / m2 për trup dhe mbushje 130g / m2 për mëngë, kapuç të rregullueshëm, kapuç dhe pantallona të gjera dëbore, kapuç i ndashëm me buton, kapuç i shkëputur me zinxhir. Fr ...
 • China OEM Jackets For Childrens - LOD2040 – Longai I&E

  China OEM Jackets For Childrens - LOD2040 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2040 Emri i produktit: rroba banje bikini Stili: LOD2040 bikini për rroba banje Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, pëlhurë najloni me elastan, prerje UV, rreshtim rrjetë të rehatshme, bukuroshe dhe në modë Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP mostra-prerë pëlhurë-qepje-përfundim përfundimtar-Cilësia e Inspektimit-Paketimi Aplikimet: për fëmijët shkojnë not në pishinë ose det, kujdes të rehatshëm dhe të lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili Paketimi dhe transportuesit ...