Kostum ski për fëmijë - Prodhuesit, Fabrika, Furnizuesit nga Kina

 • OEM Supply Kids Reversed Vest - LOD2037 – Longai I&E

  OEM Supply Kids Reversed Vest - LOD2037 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2037 Emri i produktit: rroba banje për fëmijë Stili: rroba banje për fëmijë LOD2037 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, pëlhurë najloni me elastan, prerje UV, rreshtim rrjetë të rehatshme, bukuroshe dhe në modë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP mostra-prerë pëlhurë-qepje-përfundim përfundimtar-Cilësia e Inspektimit-Paketimi Aplikimet: për fëmijët shkojnë not në pishinë ose det, kujdes të rehatshëm dhe të lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili Paketimi dhe dërgesa: FO ...
 • OEM/ODM Factory Kids Vest - LOD2051 – Longai I&E

  OEM/ODM Factory Kids Vest - LOD2051 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2051 Emri i produktit: fëmijë pallto shiu Stili: xhaketë modë shiu LOD2051 me rreshtim Përshkrimi: Pëlhurë në modë eko-miqësore me UP, i papërshkueshëm nga uji, të gjitha ngjitur me damar, rreshtim pambuku. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngjitur-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë kujdes. Superioriteti ynë 1. Shërbimi i shkëlqyeshëm i klientit dhe Quic ...
 • OEM Factory for Children\\\\\\\’s Down Jacket - LLW2011 – Longai I&E

  OEM Factory for Children\\\\\\\’s Down Jacket - LLW2011 – Longai I&E

  Stili: xhaketat e vajzave LLW2011 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, rezistente ndaj ujit, papërshkueshëm nga uji, rreshtim printimi Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP të prerë nga pëlhura-qepje-përfundim përfundimtar-Inspektimi i Cilësisë-Aplikimet e Paketimit: për fëmijë në pranverë / autum ose verë, kujdes i papërshkueshëm nga era, i rehatshëm dhe i lehtë. Pallto bukuroshe pambuku për vajzat për pranverën, 1. Materiali i jashtëm: 60% Pambuk, 40% POLYESTER, dizajn unik me pëlhurë miqësore për lëkurën. Rreshtimi : poliester me shtypje pikësh ...
 • 100% Original Teenage Ski Wear - LOD2052 – Longai I&E

  100% Original Teenage Ski Wear - LOD2052 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2052 Emri i produktit: fëmijë pallto shiu Stili: LOD2052 modë xhakete shiu me rreshtim Përshkrimi: Pëlhurë në modë eko-miqësore me printim PU, i papërshkueshëm nga uji, i bashkuar me të gjitha cepat, rreshtimi i gëzofëve. Kasetë reflektuese Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP të prerë nga pëlhura-qepje-qepje të qepura-përfunduar përfunduar -Kualifikimi i Aplikimeve për Paketim të Cilësisë: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, kujdes i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Veriu ...
 • Factory wholesale Winter Jackets Kids - LOD2046 – Longai I&E

  Factory wholesale Winter Jackets Kids - LOD2046 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2046 Emri i produktit: fëmijët e xhaketave të skive Stili: Fëmijët e xhaketave të skive LOD2046 Përshkrimi: Taslloni poliestër eko-miqësor 228T me Veshje të bardha PU, të gjitha pëlhurat me ngjyra të shtypura, 8k / 3k të papërshkueshëm nga uji dhe të frymëmarrjes, rreshtim të ngrohtë prej gëzofi për trup dhe kapuç, 210T rresht poliestër për mëngë, dhe mbështjellja poliestër 130g / m2 për trup dhe me mbështjellje poliestër 160g / m2 për mëngë, të gjitha pëlhurat e shtypura, të papërshkueshme nga uji dhe me frymë 5k / 5k, kapuç të rregullueshëm, mansheta, hem dhe fustan xhami të trashë, kapak i shkëputshëm, .. .
 • Chinese Professional Kids Ski Vest - LOD2052 – Longai I&E

  Chinese Professional Kids Ski Vest - LOD2052 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2052 Emri i produktit: fëmijë pallto shiu Stili: LOD2052 modë xhakete shiu me rreshtim Përshkrimi: Pëlhurë në modë eko-miqësore me printim PU, i papërshkueshëm nga uji, i bashkuar me të gjitha cepat, rreshtimi i gëzofëve. Kasetë reflektuese Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP të prerë nga pëlhura-qepje-qepje të qepura-përfunduar përfunduar -Kualifikimi i Aplikimeve për Paketim të Cilësisë: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, kujdes i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Veriu ...
 • High reputation Kids Ski Jacket - LLW2009 – Longai I&E

  High reputation Kids Ski Jacket - LLW2009 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2009 Emri i produktit: kostum termik i fëmijëve Stili: Kostum termik i fëmijëve LLW2009 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, rezistent ndaj ujit, i papërshkueshëm nga uji, mbushje e ngrohtë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni modelin-qepjen e rrobave të prera nga mostra-PP -Përfundimi i ngrohtë i mbarimit-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët përdorin në pranverë / autum ose dimër, kujdes të ngrohtë, të rehatshëm dhe të lehtë. Materiali: 100% poliester, Veshje: 100% poliester, i hollë ...
 • Reasonable price Childrens Snow Jackets - LOD2018 – Longai I&E

  Reasonable price Childrens Snow Jackets - LOD2018 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2018 Emri i produktit: mushama për fëmijë Stili: Pëlhura funksionale e mushkërive për fëmijë Përshkrimi coat Pallto funksionale shiu, pëlhurë e papërshkueshme nga uji me eko-miqësore, kapuç i rregullueshëm, pranga, të gjitha shiritat. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë-qepje-qepje-qepje-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët në pranverë / verë / vjeshtë ose shkoni jashtë dhe luani gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji , kujdes i papërshkueshëm nga era, i rehatshëm dhe i lehtë…
 • Good quality Junior Ski Jacket - LOD2046 – Longai I&E

  Good quality Junior Ski Jacket - LOD2046 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2046 Emri i produktit: fëmijët e xhaketave të skive Stili: Fëmijët e xhaketave të skive LOD2046 Përshkrimi: Taslloni poliestër eko-miqësor 228T me Veshje të bardha PU, të gjitha pëlhurat me ngjyra të shtypura, 8k / 3k të papërshkueshëm nga uji dhe të frymëmarrjes, rreshtim të ngrohtë prej gëzofi për trup dhe kapuç, 210T rresht poliestër për mëngë, dhe mbështjellja poliestër 130g / m2 për trup dhe me mbështjellje poliestër 160g / m2 për mëngë, të gjitha pëlhurat e shtypura, të papërshkueshme nga uji dhe me frymë 5k / 5k, kapuç të rregullueshëm, mansheta, hem dhe fustan xhami të trashë, kapak i shkëputshëm, .. .
 • Chinese Professional Kids Ski Vest - LOD2013 – Longai I&E

  Chinese Professional Kids Ski Vest - LOD2013 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2013 Emri i produktit: xhaketë për shi për fëmijë Stili: LOD2013 modë xhaketë shiu për fëmijë Përshkrimi: ngjyra në modë kontrasti, pëlhurë PU miqësore me eko, papërshkueshëm nga uji, kapuç i rregullueshëm, mansheta dhe proshutë, të gjitha të lidhura me saldim Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP të prerë nga modeli të rrobave të qepura-qepur-qepur-përfunduar përfunduar-Aplikimet e Paketimit të Cilësisë së Inspektimit: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, kujdes i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, North Ame ...
 • 2020 China New Design Girls Ski Suit - LLW2005 – Longai I&E

  2020 China New Design Girls Ski Suit - LLW2005 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2005 Emri i produktit: xhaketa dimri për fëmijë Stili: xhaketa dimri për fëmijë LLW2005 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, rezistent ndaj ujit, papërshkueshëm nga uji, mbushje e ngrohtë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni modelin-prerje të rrumbullakëta të mostrës-PP -Përfundimi i ngrohtë i mbarimit-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët përdorin në pranverë / autum ose dimër, kujdes të ngrohtë, të rehatshëm dhe të lehtë. Materiali i pëlhurës: 100% poliester; Mbushja: Poliester; Front me zë të përparme, pranga mikro-elastike ....
 • 2020 China New Design Girls Ski Suit - LLW2010 – Longai I&E

  2020 China New Design Girls Ski Suit - LLW2010 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2010 Emri i produktit: foshnja e përgjithshme Stili: LLW2010 i përgjithshëm i foshnjës Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, rezistent ndaj ujit, i papërshkueshëm nga uji, mbushja e ngrohtë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP pëlhurë të prerë-qepje-të ngrohtë Përfundimi përfundimtar i mbarimit-Aplikimet e Paketimit të Cilësisë së Inspektimit: për fëmijët përdorin në pranverë / autum ose dimër, kujdes të ngrohtë, të rehatshëm dhe të lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili Paketimi dhe dërgesa: Port FOB: Tianjin 1pc / poli qese P ...