Xhaketë e skive Junior - Prodhuesit, Fabrika, Furnizuesit nga Kina

 • Professional China Ski Jackets Kids - LOD2049 – Longai I&E

  Professional China Ski Jackets Kids - LOD2049 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2049 Emri i produktit: veshje skive për fëmijë Stili: veshje skive për fëmijë LOD2049 Përshkrimi: Epo-poliestër e ricikluar eko-miqësore 290T me veshje të bardhë PU, pëlhurë, të papërshkueshëm nga uji dhe të frymëmarrjes 5k / 3k, të gjitha të shtypura, copa polare 170g / m2 rreshtim për gjysmë trupi dhe kapuç, rreshtim poliester 210T për trupin e poshtëm dhe rreshtimin e mëngës. kapuç i rregullueshëm, prangos, pantallona të hapura, këpucë të ndashme, të gjitha rrobat e qepura, tubacionet reflektuese EN20471 Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni ...
 • OEM/ODM Factory Kids Vest - LOD2051 – Longai I&E

  OEM/ODM Factory Kids Vest - LOD2051 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2051 Emri i produktit: fëmijë pallto shiu Stili: xhaketë modë shiu LOD2051 me rreshtim Përshkrimi: Pëlhurë në modë eko-miqësore me UP, i papërshkueshëm nga uji, të gjitha ngjitur me damar, rreshtim pambuku. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngjitur-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë kujdes. Superioriteti ynë 1. Shërbimi i shkëlqyeshëm i klientit dhe Quic ...
 • Hot sale Foldable Rain Jacket       - LOD2006 – Longai I&E

  Hot sale Foldable Rain Jacket       - LOD2006 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2006 Emri i produktit: pallto shiu Stili: LOD2006 në modë pallto shiu e shtypur Përshkrimi: modë, pëlhurë eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji, kapuç i rregullueshëm, të gjitha të bashkuara me damar Detaje të produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP -këpucë qepje-qepje ngjitur-përfunduar përfunduar-Quality Inspektimi-Paketim Aplikime: për zonjë të shkojnë jashtë luajnë ose të punojnë gjatë shiut, stil në modë të papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, të rehatshme dhe kujdes të lehtë. Një xhaketë klasike shiu për zonjë. The ...
 • Factory wholesale Child Ski Suit - LOD2038 – Longai I&E

  Factory wholesale Child Ski Suit - LOD2038 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2038 Emri i produktit: rrobat e banjës me një copë Stili: LOD2038 një veshje për banjë Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, pëlhurë najloni me elastan, prerje UV, rreshtim rrjetë të rehatshme, bukuroshe dhe në modë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / mostra konfirmuese -Procela e qepjes e prerë e mostrës-qepje-përfundimi përfundimtar -Kualifikimi i Inspektimit të Cilësisë-Aplikime për Paketim: për fëmijët shkojnë të notojnë në pishinë ose det, kujdes të rehatshëm dhe të lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili Paketimi & s ...
 • Well-designed Family Swimwear - LOD2038 – Longai I&E

  Well-designed Family Swimwear - LOD2038 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2038 Emri i produktit: rrobat e banjës me një copë Stili: LOD2038 një veshje për banjë Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, pëlhurë najloni me elastan, prerje UV, rreshtim rrjetë të rehatshme, bukuroshe dhe në modë Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / mostra konfirmuese -Procela e qepjes e prerë e mostrës-qepje-përfundimi përfundimtar -Kualifikimi i Inspektimit të Cilësisë-Aplikime për Paketim: për fëmijët shkojnë të notojnë në pishinë ose det, kujdes të rehatshëm dhe të lehtë. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili Paketimi & s ...
 • 100% Original Teenage Ski Wear - LOD2046 – Longai I&E

  100% Original Teenage Ski Wear - LOD2046 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2046 Emri i produktit: fëmijët e xhaketave të skive Stili: Fëmijët e xhaketave të skive LOD2046 Përshkrimi: Taslloni poliestër eko-miqësor 228T me Veshje të bardha PU, të gjitha pëlhurat me ngjyra të shtypura, 8k / 3k të papërshkueshëm nga uji dhe të frymëmarrjes, rreshtim të ngrohtë prej gëzofi për trup dhe kapuç, 210T rresht poliestër për mëngë, dhe mbështjellja poliestër 130g / m2 për trup dhe me mbështjellje poliestër 160g / m2 për mëngë, të gjitha pëlhurat e shtypura, të papërshkueshme nga uji dhe me frymë 5k / 5k, kapuç të rregullueshëm, mansheta, hem dhe fustan xhami të trashë, kapak i shkëputshëm, .. .
 • Low price for Teen Ski Jacket - LOD2051 – Longai I&E

  Low price for Teen Ski Jacket - LOD2051 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2051 Emri i produktit: fëmijë pallto shiu Stili: xhaketë modë shiu LOD2051 me rreshtim Përshkrimi: Pëlhurë në modë eko-miqësore me UP, i papërshkueshëm nga uji, të gjitha ngjitur me damar, rreshtim pambuku. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngjitur-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë kujdes. Superioriteti ynë 1. Shërbimi i shkëlqyeshëm i klientit dhe Quic ...
 • Hot New Products Waterproof Rain Coats - LOD2012 – Longai I&E

  Hot New Products Waterproof Rain Coats - LOD2012 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2012 Emri i produktit: fëmijë pallto shiu Stili: LOD2012 xhaketë në modë shiu me rreshtim Përshkrimi: print në modë, pëlhurë PU eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji, të gjitha ngjitur në të, veshja e pambukut. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngjitur-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët shkojnë jashtë dhe luajnë gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i rehatshëm dhe i lehtë kujdes. Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Jug ...
 • Wholesale Dealers of Swimwear - LOD2021 – Longai I&E

  Wholesale Dealers of Swimwear - LOD2021 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2021 Emri i produktit: fëmijët e pantallonave të shiut Stili: Fëmijët e pantallonave të shiut LOD2021 Përshkrimi pants pantallonat funksionale të shiut, pëlhura me frymë të papërshkueshëm nga uji me eko, miqësore për rregullimin, hapjen e pantallonave, të gjitha tapitë. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë-qepje-qepje-qepje-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët në pranverë / verë / vjeshtë ose shkoni jashtë dhe luani gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji , kujdes i papërshkueshëm nga era, i rehatshëm dhe i lehtë. Tregu kryesor ...
 • Good quality Reversible Raincoat     - softshell jackets – Longai I&E

  Good quality Reversible Raincoat     - softshell jackets – Longai I&E

  Style No. : LOD2031 Product name: softshell male jacket Style :LOD2031 softshell male jacket Description:Eco-friendly 3 layer fabric,waterproof and breathable,adjustable hood,cuff,hem 1) Excellent Customer Service and Quick Turn-Around Times 2) Good quality, competitive price and best service. 3)100% manufactory. long-term supplier of “Top brand” 4),OEM&ODM orders are welcome 5),The size and the color can be changed  product name   softshell male jacket  style  LOD2031 so...
 • OEM Manufacturer Children Jackets - LOD2018 – Longai I&E

  OEM Manufacturer Children Jackets - LOD2018 – Longai I&E

  Nr Stili: LOD2018 Emri i produktit: mushama për fëmijë Stili: Pëlhura funksionale e mushkërive për fëmijë Përshkrimi coat Pallto funksionale shiu, pëlhurë e papërshkueshme nga uji me eko-miqësore, kapuç i rregullueshëm, pranga, të gjitha shiritat. Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë-qepje-qepje-qepje-përfundim përfundimtar-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët në pranverë / verë / vjeshtë ose shkoni jashtë dhe luani gjatë shiut, i papërshkueshëm nga uji , kujdes i papërshkueshëm nga era, i rehatshëm dhe i lehtë…
 • Professional China Ski Jackets Kids - LLW2014 – Longai I&E

  Professional China Ski Jackets Kids - LLW2014 – Longai I&E

  Nr Stili: LLW2014 Emri i produktit: jelek për fëmijë Stili: jelek për fëmijë LLW2014 Përshkrimi: Pëlhurë eko-miqësore, rezistent ndaj ujit, i papërshkueshëm nga uji, mbushja e ngrohtë jelek i përmbysur Detajet e produktit: Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-prerje të mostrës-PP -Përfundimi i ngrohtë i mbarimit-Aplikimet e Paketimit të Inspektimit të Cilësisë: për fëmijët në pranverë / vjeshtë, dimër, mbrojtje nga era, të rehatshme dhe të lehtë. Materialet: pambuku të mbështjellë, të butë dhe të qetë, transporti standard 7-18 ditë, transporti i përshpejtuar 5-7 ditë, jelek i bukur i ngrohtë ...