Lajme

 • Koha e postimit: Korrik-10-2021

  Qentë janë shokë besnikë të burrave, grave, fëmijëve, foshnjave dhe të moshuarve. Të gjithë dashamirët e xhuxhëve do t'i trajtojnë qentë si të dashurit e tyre. Dhe ata i kushtojnë shumë vëmendje veshjes, ushqimit, jetesës dhe madje edhe lojës së qenve të tyre. Për të mbajtur të gjithë qentë të sigurt, të rehatshëm dhe të bukur, kompania jonë do të ofrojë ...Lexo më shumë »

 • Koha e postimit: Qershor-28-2021

  Lajme te mira! Për të përmbushur kërkesat e të gjithë ju miqve të dashur, kompania jonë ka shtuar një lloj të ri produkti në katalogun e produkteve tona, që është rroba banje për djem dhe vajza. Djemtë notojnë dhe bagazhet e plazhit Një bagazh me cilësi të mirë do t'u sjellë djemve shumë siguri dhe gëzim kur ata janë duke luajtur në plazh ose në ...Lexo më shumë »

 • live stream-2022 hot sales best seller top selling product
  Koha e postimit: Qershor-17-2021

  I dashur partner dhe miq Lajme të mira! Ne do të bëjmë transmetim të drejtpërdrejtë sot! 2022 shitjet e nxehta dhe shitësi më i mirë dhe produkti më i shitur: veshin e shiut, veshjet e skive, bibë për foshnje dhe këllëf këmbësh / çantë gjumi Koha: 9: 00-11: 00 PM Koha e Pekinit 3: 00-5: 00 PM Ora e Evropës 9: 00-11: 00 Lidhja e orës AM USA: ...Lexo më shumë »

 • colour changing wear
  Koha e postimit: Prill-19-2021

  Që nga themelimi, Longai vazhdon të kërkojë produkte të reja, në mënyrë që të mund të zhvillojmë dhe bëjmë produkte të reja për klientët, të furnizojmë më shumë modë dhe veshje të rehatshme për konsumatorët e fundit. Çdo vit ne synojmë pëlhurën ndërkombëtare dhe ekspozitën e zbukurimeve, njihemi me funksionin e ri dhe eko-p ...Lexo më shumë »

 • Difference for W/R(water repellent) and W/P(waterproof)
  Koha e postimit: Prill-12-2021

  W / R është shkurtesa për largimin e ujit. W / P është një shkurtim për i papërshkueshëm nga uji. Ilaç kundër ujit zakonisht shtohet me një agjent hidroizolues kur pëlhura është në formë. Pasi të jetë tharë pëlhura, një sipërfaqe hidrofobike do të formohet në sipërfaqen e pëlhurës. Në këtë mënyrë, pikat e ujit nuk do të ...Lexo më shumë »

 • Variety rainwear
  Koha e postimit: Prill-12-2021

  Ne kemi fuqi të fortë në të gjitha veshjet e shiut për fëmijë dhe të rritur, duke përfshirë xhaketën e shiut, pantallonat e shiut, shiun në përgjithësi, phocho shi etj. Pëlhura jonë e njohur janë PU, poliester / najlon, PVC… Më poshtë janë veshjet e shiut prej pëlhure Pu: lidhja më poshtë janë veshjet e shiut prej pëlhure poliestër / najloni: lidhja Më poshtë janë veshjet e PVC me shi: link po ynë ...Lexo më shumë »

 • Recycled kids sun hats with bow-knot
  Koha e postimit: Prill-06-2021

  Kapelë për peshkatar dielli për fëmijë, dizajn i gjerë me shumë shtresa, mbrojtje nga era dhe dielli, kujdes për lëkurën e butë të foshnjës. Kjo kapelë e re dielli për fëmijë në formë nyje është bërë nga poliester i butë i ricikluar për një përshtatje dhe frymëmarrje të shkëlqyeshme. Formë interesante tre-dimensionale, në mënyrë që fëmija të jetë i plotë ...Lexo më shumë »

 • 2021 Popular recycled waterproof baby bib with lacework
  Koha e postimit: Mar-01-2021

  Në ditët e fundit, disa bibla të papërshkueshme nga uji të fëmijëve janë shumë të popullarizuara në tregun global. Stilet përfshijnë kravatë kravatë, bibë pa mëngë, mëngë të gjata. Pëlhura e guaskës është 100% poliestër e ricikluar me veshje të papërshkueshme nga uji PU. Punimi është duke qepur. Funksionet janë të rehatshme, eko-miqësore, duke marrë frymë ...Lexo më shumë »

 • luminous fabrics
  Koha e postimit: Dhjetor-12-2020

  Fushat e zbatimit të tekstileve me shkëlqim janë shumë të gjëra. Aktualisht, ka produkte të ndryshme në fushat e tekstileve, veshjeve, zanateve dekorative, lodrave, etj. Në procesin e vendosjes në treg, është afirmuar nga klientët dhe konsumatorët dhe ka prodhuar ekonomi të mirë ...Lexo më shumë »

 • customed multi-function quilting bags
  Koha e postimit: Dhjetor-01-2020

  çanta me jorganë me shumë funksione të personalizuara si më poshtë, na kontaktoni për dërgimin e mostrave! Ju mund të qëndisni një emër ose një monogram me shkronjën dhe ngjyrën e shkronjës që dëshironi. Kjo është gjithashtu dhurata perfekte për një dush për fëmijë ose për çdo nënë të re. Në të njëjtën kohë është në modë dhe praktike. Sukses ...Lexo më shumë »

 • customed channel fabric patterns
  Koha e postimit: nëntor-26-2020

  shikoni më poshtë modelet e pëlhurave të kanalit, të gjitha ato mund të personalizohen! Mbushjet e shiut mund të jenë 100% të papërshkueshme nga uji me këto pëlhura kanali, gjithashtu me punim të ngjitur me tege. Na kontaktoni për dërgimin e grupeve dhe vlerësimin e mostrave!   Lexo më shumë »

 • muslin cotton pacify toy with Oeko tex 100 standard for baby~
  Koha e postimit: nëntor-26-2020

  100% pambuk, jo toksik dhe miqësor me mjedisin. Pambuku është pëlhura më e sigurt pa trajtim kimik dhe pa erë për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme të foshnjës. Përshtatet nga moshat 3 deri në 36 muaj SAFE-BPA Pa pagesë, pa PVC, pa plumb, pa ftalate, pa kadmium, dorë e bukur e qepur e bërë Itshtë mjaft appr ...Lexo më shumë »

123 Tjetra> >> Faqja 1/3