• baby footmuff sleeping bag
 • Bib
 • mushama

Rreth nesh

 • cilësi

  Cilësia është rëndësia e parë. Ne ndjekim standardin e inspektimit AQL2.5-4.0.
 • klient

  Debenhams-UK, 4F-Polonia, Kappa -it, Magasin-DK, Robinson-USA, etj.

pse

zgjidhni ne

Longai Shijiazhuang I & E Tregtisë Co, Ltd bazë në fabrikë e cila themeluar në vitin 1996, e vendosur në jug-perëndim të provincës hebei, Pranë Pekinit dhe portit.Te Tianjin përmbahen në iso 9001: 2000, Oeko-tex 100, Bsci dhe auditimin Smeta.

Shiko më shumë

lajmet e fundit

 • çanta të mbushura me jorganë me shumë funksione
  01/12/20

  çanta të mbushura me jorganë me shumë funksione

  customed multi-function quilting bags as below, contact us for samples sending! You can embroider a name or a monogram with the font and the font color of your choice. This is also the perfect gift for a baby shower o...
  Lexo më shumë
 • modelet e pëlhurave të kanaleve të personalizuara
  26/11/20

  modelet e pëlhurave të kanaleve të personalizuara

  see below channel fabric patterns, all them can be customed! The padding rainwears can be 100% waterproof with these channel fabric, also with seam welded workmanship. Contact us for swatches sending and samples quota...
  Lexo më shumë