LLW2007

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LLW2007
Product name: fleece jackets
Style : LLW2007 fleece jackets
Description:Eco-friendly warm fleece fabric,windproof


Detaje të produkteve

 

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni mostrën-PP-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngrohtë-mbushje përfundimtare-
Aplikime të Outter Pëlhurë e butë: kjo vajzë e të rinjve Kolumbia Benton buron plotësisht gëzofin është punuar me qime të buta 100% poliestër mar fije për ngrohtësinë e fundit.

Karakteristika të dobishme: kjo xhaketë gëzofi përmban dy xhepa të sigurisë me zinxhir për të mbajtur të sigurtë artikujt tuaj.
Rehati e fundit: me një qafë të mbyllur dhe mbyllje të zinxhirit, kjo xhaketë qeth është krijuar për t’i dhënë vogëlushit tuaj rehatinë dhe ngrohtësinë e fundit gjatë ditëve të ftohta të dimrit.
Përshtatje klasike: me një përshtatje klasike moderne, lakuriqësi i plotë i Bentonit të Columbia-s është një peshë e lehtë me një prerje aktive për veprimtari të rehatshme në natyrë.
Koha e ftohtë thelbësore: Një mbyllje me një zë të plotë dhe një gëzof i pabesueshëm i butë e bëjnë këtë xhaketë një thelbësore për motin e ftohtë.
Nuk ka asgjë më të domosdoshme sesa një shtresë e qethit në veshjet e natës të aventurierit të mbeturinave në natyrë - kjo është arsyeja pse xhaketa me gëzofin e plotë të burimeve ekziston. Xhaketa e butë, e gatshme për dimër është ofruesi i fundit i ngrohtësisë dhe pjesa e stilit të përditshëm. E krijuar nga pjesa jonë e butë e poliestër 100% e poliesterit, kjo xhaketë e plotë e leshit të burimeve është burimi i përsosur dhe shtresa e parë e mbrojtjes për të luftuar të ftohtin. Ai përmban një përshtatje klasike moderne që lejon lëvizje të rehatshme dhe xhepa anësor të zinxhiruar për të mbajtur të sigurt sendet tuaja të vogla (përfshirë duart tuaja). Një bonus i shtuar është jakë e ngrohtë që është fleksibël, kështu që ju mund të zgjidhni nëse dëshironi ta vishni lart ose poshtë, në varësi të nivelit tuaj të dëshiruar.
Procesi i ngjyrosjes që ne përdorim rezulton me ngjyra të qëndrueshme që nuk do të irritojnë lëkurën e ndjeshme.

 Emri i produktit   Xhaketë leshi
 stil  Xhaketa leshi LLW2007
 pëlhurë shell  pëlhurë eko-miqësore qeth
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  Qeth e ngrohtë
 mjeshtëri  qepje
 epsh  të rehatshme, eko-miqësore, i papërshkueshëm nga era, i larë
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura