LLW2005

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LLW2005
Product name: children winter jackets
Style : LLW2005 children winter jackets
Description:Eco-friendly fabric,water repellent,windproof,warm padding


Detaje të produkteve

 
Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni mostrën-PP-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngrohtë-mbushje përfundimtare-
Applications: for kids use in spring/autum or winter,warm,comfortable,and easy care.

Materiali i pëlhurës: 100% poliester; Mbushja: Poliester; Prangat e përparme me mikrobalastikë të përparme me zip të plotë.

Referenca SIZE: Në dispozicion për 2-7 vjeç. Ju lutemi referojuni grafikut të madhësisë në përshkrim para blerjes. Normalisht, lartësia është një referencë më e mirë se mosha në zgjedhjen e madhësisë së saktë. Anydo pyetje urgjente, ju lutemi na dërgoni mesazh direkt, ne jemi shumë të lumtur t'ju shërbejmë gjatë gjithë kohës.
Dy xhepa të mëdhenj në anën e xhaketave, sigurojnë sigurinë e sendeve tuaja ndërsa jeni në lëvizje.Ai gjithashtu funksiononi mirë në mbajtjen e duarve të ngrohta në ditët e ftohta në mënyrë efektive. Fëmijët mund ta veshin atë në aktivitete të tjera sportive në natyrë dhe në çdo rast tjetër të veshjeve.

Qëndroni jakë, mbyllje zinxhirësh, mbrojtje më të mirë të erës dhe ngrohtësi. Xhaketë pa mëngë, duke u dhënë fëmijëve më shumë shtrirje dhe hapësirë, lërini të luajnë, vrapojnë dhe argëtoheni
Lehta dhe e butë: Një zgjedhje e mirë në pranverë, vjeshtë ose dimër i butë Rrugë e
përforcuar: Kjo xhaketë ka adoptuar metodën e përforcimit të instalimeve elektrike. Disa pjesë janë të përforcuara dyfishtë dhe instalime elektrike të sakta dhe të ngushta e bëjnë xhaketën më të qëndrueshme.
Sipërfaqja e Shellit trajtohet me ujë të papërshtatshëm për t'ju mbajtur të thatë në gjendje të lagësht. Mbroni kundër ujit, vajit dhe ndikimit të shiut, i lehtë për tu pastruar. Zgjimi i lagështirës, ​​tharja e shpejtë.
Shell dhe rreshtimi janë bërë nga pëlhura ultra të buta, sigurojnë rehati tjetër për lëkurën. Paketimi është ultra i lehtë dhe pako i vogël për ruajtje të lehtë.
Xhaketa puffer polifonike e mbushur me tegela të lehta ka fije sintetike dhe më të imëta me densitet të lartë me cilësi më të mirë për të arritur një ndjenjë dore super të butë.
Lidhjet elastike të prangave

 Emri i produktit  Xhaketa dimërore për fëmijë
 stil  LLW2005 xhaketa dimri për fëmijë
 pëlhurë shell  pëlhurë eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  rezistent ndaj ujit, rezistent ndaj erës, mbushje e ngrohtë
 mjeshtëri  qepje dhe tegela
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, kundër ujit, i papërshkueshëm nga uji, i lahet
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura