LOD2051

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2051
Product name: rain coat kids
Style :LOD2051 fashionable rain jacket with lining
Description:fashionable Eco-friendly PU fabric,waterproof,all seam welded,cotton lining.


Detaje të produkteve

 

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP-pëlhurë-këpucë të prerë nga mostra-qepje-qepje të përfunduar të përfunduar-
Aplikime të
Superioriteti ynë
1. Shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit dhe kthim i shpejtë i kohës
shpejtësia e kthimit të shpejtë 2.
3.100% prodhuese. furnizuesi afatgjatë i urdhrave "
4.OEM janë të mirëseardhura

Cilësi të lartë, çmim konkurrues dhe mjeshtëri të hollësishme
madhësi: Si udhëzimi juaj ose ne hartojmë për miratimin tuaj
Ngjyra: Mund të udhëzohet nga preferenca juaj
Inspektimi: Bazuar në AQL2.5 ose AQL4.0 Llojin e
shërbimit: OEM, ODM
mushama për fëmijë: Në ditë me shi, djali vesh një mushama të errët blu dhe luan në shesh lojërash. Edhe nëse ka tokë me baltë, nuk do t’i bëjë rrobat së shpejti.darka blu klasike, e veshur me gëzof të rehatshëm, i mban fëmijët të ngrohtë dhe të rehatshëm.Pyetjet me dy xhepa.kids mund t’i vendosin vetë sendet ndërsa luajnë.Dark blu është më i përshtatshëm për djem te vegjel. Dizajni i mushama të errëta blu bën që pamja e mushama të mos jetë e lehtë të jetë e ndyrë.
Pastrimi i mushama: mund të lahet me makinë ose të lahet me dorë

 Emri i produktit Fëmijët me pallto shiu
 stil  LOD2051 fëmijë pallto shiu
 pëlhurë shell  pëlhurë eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji
 Pëlhurë rreshtimi Rreshtim pambuku 100%
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  Stili në modë, rreshtimi i rehatshëm i pambukut, pëlhura e pasme mund të jetë çdo ngjyrë / shtypje
 mjeshtëri  qepje / qepje + të gjitha rrobat e bashkuara
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, të papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i ajrosur, i larë, rreshtim i ngrohtë
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura