LOD2048

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2048
Product name: 3 in 1 ski overall for kids
Style :LOD2048 3 in 1 ski overall for kids
Description:Eco-friendly 240T polyester pongee dobby with PU white coating fabric waterproof and breathable 10k/3k allvoer print meet oeko-tex class II for outer AIO,
280g soft coral velvet for inner AIO, the inner and outer AIO are linked by safix tape adjustable hood ,cuff,waist, opening and windbreaker skirt,detachable hood,all seam taped


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga pëlhura-qepje-qepje-qepje-ngrohtë padidng-përfundim-mbarim-
Aplikimet e
kjo xhaketë ka tre mënyra për tu veshur, një është veçmas xhaketë e jashtme, një është veçmas xhaketë e brendshme, mënyra e tretë është vendosur AIO e brendshme dhe e jashtme së bashku  
0-12m me zinxhir të dyfishtë në pjesën e përparme, është më e lehtë për tu veshur dhe ngritur për foshnje
E gjithë mjeshtëria e shiritit të rrobave mund të bëjë që rrobat e plota të jenë më shumë
- Varg i madhësisë:
0-6y (pranoni madhësinë me porosi, baza në kërkesën e klientëve)

Detajet e paketimit:
Zakonisht një copë një polica, 15-20 copë një
kartoni Madhësia e kartonit: 60x40x30cm
GW / CTN jo më shumë se 15 kg
Port : Tianjin
Afati i pagesës: T / T, L / C, Western Union, Paypal.
Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili

 Emri i produktit   3 në 1 skive në përgjithësi për fëmijë  
 stil  LOD2048 3 në 1 skive në përgjithësi për fëmijë  
 pëlhurë shell  pëlhurë eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji dhe pa frymë  
 ngjyrë  Customize / e aksioneve  
 Specifikim  Hapëse e rregullueshme, pranga, hapje pantallonash  
 mjeshtëri  qepje / qepje + të gjitha rrobat e përgjuara   
 funksion  komod, eko-miqësor, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga era, kapuç i ndezur, i larë, i ndashëm  
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë  
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur  
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës  
moq Pranoni MOQ të vogël
Koha e mostrës Zakonisht duhen 7-10 ditë me pëlhurën dhe zbukurimin tonë të disponueshëm
Koha e udhëheqjes Zakonisht duhen 40-50 ditë pasi mostra e PP të konfirmohet
shërbim OEM & ODM

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura