LOD2046

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2046
Product name: ski jackets kids
Style :LOD2046 ski jackets kids
Description:Eco-friendly 228T polyester taslon with PU white coating allover print color fabric,waterproof and breathable 8k/3k , warm fleece lining for body and hood, 210T polyester lining for sleeve, and the 130g/m2 polyester wadding for body and with 160g/m2 polyester wadding for sleeve, allover print fabric,waterproof and breathable 5k/5k ,adjustable hood ,cuff,hem and windbreaker skirt,detachable hood,all seam taped


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga pëlhura-qepje-qepje-qepje-ngrohtë padidng-përfundim-mbarim-
Aplikimet e
Dizajni unik për këtë xhaketë të skive është se, ka një xhep me mëngë, në këtë mënyrë kur futeni në zonat e skive, mund ta vendosni kartën e skive në xhep, kur dëshironi të dilni jashtë zonave të skive, të përkohshme, edhe ju nuk keni nevojë ta hiqni kartën, është shumë e përshtatshme.
Dizajni i brendshëm elastik i prangave mund të ndalojë dëborën jashtë rrobave. Shumë i ftohtë
- Varg i madhësisë:
2-13y (pranojë madhësi porosi, bazë për kërkesë të klientit s)
Detajet e paketimit:
zakonisht një PC një polybag, 15-20pcs një kuti kartoni
kartoni Madhësia e kartonit: 60x40x30cm
GW / CTN jo më shumë se 20 kg
Port : Tianjin
Afati i pagesës: T / T, L / C, Western Union, Paypal.
Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili
 

 Emri i produktit  fëmijë xhaketa skish  
 stil  Xhaketa skive LOD2046 fëmijë  
 pëlhurë shell  pëlhurë e shtypur eko-miqësore, e papërshkueshme nga uji dhe pa frymë  
 ngjyrë  Customize / e aksioneve  
 Specifikim  kapuç i rregullueshëm, pranga, hem, xhep me prerje lazer  
 mjeshtëri  qepje / qepje + të gjitha rrobat e përgjuara   
 funksion  komod, eko-miqësor, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga era, kapuç i ndezur, i larë, i ndashëm  
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë  
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur  
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës  
moq Pranoni MOQ të vogël
Koha e mostrës Zakonisht duhen 7-10 ditë me pëlhurën dhe zbukurimin tonë të disponueshëm
Koha e udhëheqjes Zakonisht duhen 40-50 ditë pasi mostra e PP të konfirmohet
shërbim OEM & ODM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura