LOD2045

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2045
Product name: kids ski jackets
Style :LOD2045 kids ski jackets


Detaje të produkteve

Description:3 in 1 Eco-friendly polyester dobby with PU white coating solid color fabric,waterproof and breathable 10k/3k for outer jacket , 280g/m2 soft coral velvet for inner jacket,  warm sherpa fleece lining for  outer jacket hood, 210T polyester lining for outer jacket, and the out jacket and inner jacket are linked with zipper,  ,adjustable hood,cuff, hem and ,detachable hood,all seam taped,EN20471 reflective piping, fake fur
Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni kampionin-PP-kampion-pëlhurë të prerë nga pëlhura-qepje-qepje-qepje-ngrohtë padidng-përfundim-mbarim-
Aplikimet e
kjo xhaketë ka tre mënyra për tu veshur, një është veçmas xhaketë e jashtme, një është veçmas xhaketë e brendshme, mënyra e tretë është e vendosur xhaketa e brendshme dhe e jashtme së bashku  
 
E gjithë mjeshtëria e shiritit të rrobave mund të bëjë që rrobat e plota të jenë më shumë
- Varg i madhësisë:
2-13y (pranojë madhësi porosi, bazë për kërkesë të klientit s)
Detajet e paketimit:
zakonisht një PC një polybag, 15-20pcs një kuti kartoni
kartoni Madhësia e kartonit: 60x40x30cm
The GW/CTN not over 15kg or base on client’s packing request
Port : Tianjin
Payment term: T/T, L/C at sight , Western Union, Paypal.
Main markets:Europe,whole North America,Australia,South Africa,Brazil
 

5), madhësia dhe ngjyra mund të ndryshohet emri i produktit  xhaketa për fëmijë
 stil  Xhaketa skive LOD2045 për fëmijë
 pëlhurë shell  pëlhurë eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji dhe pa frymë
 ngjyrë  Rregulloje / aksione të verdhë, të kuqe, të zezë, marina, blu
 Specifikim  3 në 1 jakcets kapuç të rregullueshëm, mansheta, hem, kapuç i shkëputur, lesh i rremë
 mjeshtëri  qepje / qepje + të gjitha rrobat e përgjuara 
 funksion  3 në 1 xhaketa tubacione të rehatshme, eko-miqësore, të papërshkueshëm nga uji, të papërshkueshëm nga uji, me frymë, të larë, të ndashëm EN20471 tubacione reflektuese
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës
moq Pranoni MOQ të vogël  
Koha e mostrës Zakonisht duhen 7-10 ditë me pëlhurën dhe zbukurimin tonë të disponueshëm  
Koha e udhëheqjes Zakonisht duhen 40-50 ditë pasi mostra e PP të konfirmohet  
shërbim OEM & ODM  

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura