LOD2042

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2042
Product name: kids ski jacket
Style :LOD2042 kids ski jacket
Description:Eco-friendly nylon oxford with PU white coating allover print fabric,waterproof and breathable 8k/8k, warm and soft polar fleece lining for body and hood, 210T polyester lining for sleeve and waterproof polyester for snow skirt, the 160g/m2 polyester wadding for body and padding 130g/m2 for sleeve, adjustable hood cuff,hem and snow skirt,detachable hood with button,detachable hood fur with zipper. Front placket with YKK zipper,all seam taped, the metallic button with custom logo.


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: konfirmoni të gjitha detajet dhe frymëzimin e dizajnit me klientët përpara se të bëni mostrën-bërjen e modelit CAD-marrjen e mostrës Proto / konfirmoni madhësinë e mostrës të vendosur mostër-PP të prerë nga modeli pëlhurë-qepje-qepje-qepje-ngrohtë-pad-përfunduar-Cilësi
Aplikimet e
E gjithë mjeshtëria e shiritit të rrobave mund të bëjë që rrobat e plota të jenë më shumë
- Varg i madhësisë:
2-13y (pranojë madhësi porosi, bazë për kërkesë të klientit s)
Detajet e paketimit:
Zakonisht një copë një polica, 20 copë një
kartoni Madhësia e kartonit: 60x40x30cm
GW / CTN jo më shumë se 17 kg
Port : Tianjin
Afati i pagesës: T / T, L / C, Western Union, Paypal.
Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili

 Emri i produktit  Xhaketë e skive për fëmijë
 stil  Xhaketë skive për fëmijë LOD2042
 pëlhurë shell  pëlhurë e shtypur eko-miqësore, e papërshkueshme nga uji dhe pa frymë
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  kapuç i rregullueshëm, pranga, hem, lesh i rremë, zinxhir YKK
 mjeshtëri  qepje / qepje + të gjitha rrobat e përgjuara 
 funksion  komod, eko-miqësor, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga era, kapuç i ndezur, i larë, i ndashëm
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës
moq Pranoni MOQ të vogël
Koha e mostrës Zakonisht duhen 7-10 ditë me pëlhurën dhe zbukurimin tonë të disponueshëm
Koha e udhëheqjes Zakonisht duhen 30-50 ditë pasi kampioni PP të konfirmohet
shërbim OEM & ODM

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura