LOD2039

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2039
Product name: ladies swimwear
Style :LOD2039 ladies swimwear
Description:Eco-friendly fabric,nylon fabric with elastane,UV cut,mesh lining comfortable,lovely and fashionable


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-qepje të mostrës-PP -Përfundimi përfundimtar-
Aplikimet e
Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili
Paketimi dhe dërgesa:
Porti
Paketimi: 1 copë / qese poli
Pagesa dhe afati i dorëzimit: Metoda e Pagesës: Advance TT, TT, West Union, Paypal
Detajet e dorëzimit: brenda 30 ditëve nga konfirmimi i pp
Avantazhet Parësore të Konkurrencës: porositja e vogël e pranuar, cilësia OEKO-TEX,
fabrika e auditimit BSCI dhe SMETA, mostra në dispozicion, shpërndarja e shpejtë, çmimi i fabrikës, përvoja jonë 24 vjeçare si përvojë e një prodhimi të veshjeve me cilësi të lartë dhe aksesorëve / trimave.
 
Origjina:
Shërbimi i
Pesha bruto e secilit produkt: 0,1 kg
Sezoni:
Gjinia e
materiali: 80% poliester 20% Elastane
Qëndrueshmëri
Kontrastit
Vendosja Dixhitale Shtypni prerje themelore me gjysmë të ulët mbrapa dhe të rreshtuar plotësisht.
Ngjyra print Shtypja e bukur e delfinit
Lloji i produktit:
Vajzat. Shtypja e këtij rroba banje është një delfin i lezetshëm. Delfini i lezetshëm përdor elementet e oqeanit. Shtë një model relativisht i ri. Veshja e rrobave të banjës është një copë. Nëse vajza e vogël pëlqen të notojë më shumë, ju mund të zgjidhni këtë rroba banje. Disa fëmijë janë të hollë dhe të hollë. Rroba banje e ndarë është e lehtë për tu prekur nga rryma dhe rrobat do të bien. Rroba banje me një copë i ndalon fëmijët të veshin rroba banje të papërshtatshme për shkak të formës së trupit të tyre. Nëse po zgjidhni një rrobë banje për fëmijën tuaj, ju lutemi referojuni kësaj

 Emri i produktit zonjat e banjës
 stil  LOD2039 zonjat e banjës
 pëlhurë shell  pëlhurë najloni eko-miqësore me elastan, prerje UV
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  gjithsej të shtypura pëlhurë oko-tex, UPF 50+
 mjeshtëri  qepje
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore UPF 50 +, të lahet
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

 


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura