LOD2013

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2013
Product name: kids rain jacket
Style :LOD2013 fashionable kids rain jacket
Description:fashionable contrast color,Eco-friendly PU fabric,waterproof,adjustable hood,cuff and hem ,all seam welded


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP-pëlhurë-këpucë të prerë nga mostra-qepje-qepje të përfunduar të përfunduar-
Aplikime të
Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Brazili, Dk, Se
Paketimi dhe dërgesa:
Porti
Paketimi: 1 copë / qese poli
Pagesa dhe afati i dorëzimit: Metoda e Pagesës: Advance TT, TT, West Union, Paypal
Detajet e dorëzimit: brenda 30 ditëve nga konfirmimi i pp
Avantazhet Parësore të Konkurrencës: porositja e vogël e pranuar, cilësia OEKO-TEX,
fabrika e auditimit BSCI dhe SMETA, mostra në dispozicion, shpërndarja e shpejtë, çmimi i fabrikës, përvoja jonë 24 vjeçare si përvojë e një prodhimi të veshjeve me cilësi të lartë dhe aksesorëve / trimave.
Origjina:
Shërbimi i
Pesha bruto e secilit produkt: 0.3
sezoni:
Trashësia e
Stili i përgjithshëm
: Zinxhiri i
Li ning: guaska e butë         
Butoni: butoni plastik
mushama e fëmijëve: Për fëmijët e vegjël, ditët me shi mund të jenë të plota aventureske! Pavarësisht nëse po e shndërron atë pjesë me baltë të një oborri në një “sandcastle” ose po gjuan një mori të metash që dalin pas një stuhie, imagjinatat gjithmonë duket se kalojnë paksa të egër në shi. Nëse keni një shpërndarës të detyrueshëm të pellgut, sigurohuni që ata të jenë të pajisur në të gjitha veshjet e papërshkueshëm nga uji, për të cilat ata duhet të qëndrojnë të ngrohtë dhe të thatë, megjithë përpjekjet e tyre më të mira për të marrë ngjyrosje të lagësht dhe me baltë.Laketa me ngjyra të koduara me shirit reflektues në fund dhe prangat . Butonat janë në pjesën e qafës, e cila ju mban më të ngrohtë dhe i mban fëmijët në një mjedis të ngrohtë dhe të thatë

 Emri i produktit  xhaketë për fëmijë shi
 stil  Xhaketë shiu për fëmijë LOD2013
 pëlhurë shell  pëlhurë eko-miqësore PU, i papërshkueshëm nga uji
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
Specifikim  Stili në modë, ngjyra e kontrastit, kapuçi i rregullueshëm, mansheta dhe hem, të gjitha rrobat ngjiturpëlhura e pasme mund të jetë çdo ngjyrë / shtypje
 mjeshtëri  qepje / qepje + të gjitha rrobat e bashkuara
 funksion të rehatshme, eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i frymë, i larë
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

 


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura