LOD2009

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LOD2009
Product name: raincoat kids
Style :LOD2009 fashionable raincoat kids
Description:fashionable,Eco-friendly PU fabric,waterproof,adjustable hood,cuff,all seam welded


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-PP-pëlhurë-këpucë të prerë nga mostra-qepje-qepje të përfunduar të përfunduar-
Aplikimet e
Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Brazili, Dk, Se
Qëllimi ynë: furnizimin me produkte me cilësi të mirë për të gjithë klientët tanë me çmim shumë konkurrues / çmim fabrike. Kapaciteti prodhues është më shumë se 150,000 copë në një muaj. 
Avantazhet Parësore të Konkurrencës: porositja e vogël e pranuar, cilësia OEKO-TEX,
fabrika e auditimit BSCI dhe SMETA, mostra në dispozicion, shpërndarja e shpejtë, çmimi i fabrikës, përvoja jonë 24 vjeçare si përvojë e një prodhimi të veshjeve me cilësi të lartë dhe aksesorëve / trimave.
Raincoats për fëmijë, të shtypura bukuroshe në formë zemre të shtypura, bëjnë më shumë fëmijë si ajo, dizajni i pjesës së kapelës, rrënja e acaruar të shtuar posaçërisht, në ditë me shi, madje edhe me erë mund të mbrojë fëmijët nga shiu. Dizajni i pllakës së përparme: sipër zinxhirit, për të siguruar bukurinë e rrobave dhe më të rehatshme. Pëlhurë: Përdorimi i pëlhurave miqësore me mjedisin, fëmijët mund të jenë të lumtur, por edhe për të siguruar shëndetin e trupit
Superioriteti ynë

 Emri i produktit  veshje kundër shiut
 stil  LOD2009 PU fëmijë në modë mushama shiu
 pëlhurë shell  eko-miqësore për shtyp, pëlhurë PU, i papërshkueshëm nga uji
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  kapuç i rregullueshëm, prangos, pëlhurë mbrapa mund të jetë çdo ngjyrë / shtypje
 mjeshtëri  qepje / qepje + të gjitha rrobat e bashkuara
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga uji, i frymë, i larë
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës
Paketimi & dërgesa FOB
port Tianjin
paketim 1 copë / qese polifonike
Afati i pagesës dhe dorëzimit : P Metoda e vlerësimit: Advance TT, TT, West Union, Paypal
Detajet e dorëzimit brenda 30 ditësh pas konfirmimit të f
origjinë Kinë
Shërbimi i kampionit Mostrat e mbështetjes
Pesha bruto e secilit produkt 0.3kg
sezon sezoni:
trashësia i përgjithshëm
stil i përgjithshëm
zinxhir     najloni         
buton buton plastik

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura