LLW2013

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LLW2013
Product name: kids reversed vest
Style : LLW2013 kids reversed vest
Description:Eco-friendly fabric,water repellent,windproof,warm padding


Detaje të produkteve

jastëk i
Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Shembull Proto / konfirmoni mostrën-PP-pëlhurë të prerë nga mostra-qepje-qepje të ngrohtë-mbushje përfundimtare-
Applications: for kids in spring/autumn,winter,windproof,comfortable,and easy care.
1.Material shell: recycled polyester, lining: polyester
A water-resistant, polyester-lined vest featuring zipper-close front pockets and a contrasting interior. This boys puffer vest is made of 100% polyester; Stuffing: Spray-bonded Wadding.

Mbyllja e parakohshme e zinxhirit.
Jelek i lehtë, ato nuk janë të trasha, por ato janë të shkëlqyera për Pranverën, Vjeshtë apo Dimrin e butë
Super e ëmbël dhe e lezetshme, vajza do të marrë me vete komplimente mbi të! Rekomandoni shumë
lehtë për t'u kujdesur, për t'u larë me makinë
Ju lutemi lexoni "Grafiku i Madhësisë së Prodhimit" në "Përshkrimi i produktit" për t'u siguruar që madhësia që ju zgjidhni përshtatet siç pritet.
Të bëra mirë, të adhurueshme dhe shumë më të bukura se fotot, fëmijët do ta pëlqejnë atë si dhuratë, rekomandoj shumë.

Ky jelek i gatshëm për të luajtur është jashtëzakonisht i veshshëm nga vetja ose si një shtresë kur grumbullimi i
mbushjes me poliester sjell domosdoshmëri ngrohtësi në një jelek puffer të lehta me rezistencë ndaj ujit, i cili përmban një jakë të përparme të plotë dhe të ngurtë
paketon mjeshtërisht në përfshirë çantën mbajtëse me mbyllje shtrënguese
Veshjet e tëra familjeve me veshje të rehatshme dhe cilësore nga Amazon Family
Winter të bëra më mirë: ne dëgjojmë reagimet e klientit dhe rregullojmë çdo detaj për të siguruar cilësi, përshtatje dhe rehati.

Dizajni: Ky jelek ka 2 xhepa anësore. Dizajni i petëzuar është më i përshtatshëm për aktivitetet e fëmijëve. Kapuç dhe jakë me qëndrim të lartë i bëjnë fëmijët të ndjehen të ngrohtë në dimër. Dizajni i mbylljes nga zëri para është më i përshtatshëm për tu veshur

Ky jelek puffer djemsh është i përshtatshëm për djem dhe vajza në veshje të pranverës, vjeshtës dhe dimrit, mund të veshin jelekun me një këmishë ose triko brenda.
E shkëlqyeshme për veshin e përditshëm, veshje në natyrë, xhirime të paharrueshme të fotografisë, ditëlindjen ose dhuratën e Krishtëlindjes etj. Ju jeni djali më i pashëm në këtë jelek puçrrash

 Emri i produktit Fëmijët mbrapsht jelekun
 stil  Fëmijët LLW2013 mbrapsht jelek
 pëlhurë shell  pëlhurë eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  rezistent ndaj ujit, rezistent ndaj erës, mbushje e ngrohtë
 mjeshtëri  qepje dhe tegela
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, kundër ujit, i papërshkueshëm nga uji, i lahet
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura