LLW2006

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LLW2006
Product name: jackets girl
Style : LLW2006 jackets girl
Description:Eco-friendly fabric,water repellent,windproof,print lining


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-qepje të mostrës-PP -Përfundimi përfundimtar-
Applications: for kids in spring/autum or summer,windproof,comfortable,and easy care.

Materiali: Veshja për llogore vajzash e bërë nga 100% poliester dhe 100% pambuk. Larja e makinerisë ose larja e duarve: Shtypja: poliester me model të zi dhe të bardhë. Pallto llogore e rastësishme erdhi me rreshtim klasik 210T Poliestër Taffeta dhe mund të rrokullisni mëngët për një pamje në modë.Në pëlhurën e rrobave, ne përdorim larje rezistente të butë të papërshkueshëm nga uji pëlhurë për të siguruar bukurinë e pallto dhe për të rritur prakticitetin e saj.
Paraqet një gamë e detajeve të bukura të tilla si butë bishtalec ose butona të krahut të artë, tubacionet e kamoshit dhe koordinimin e rreshtave të pllakave.
 
Lightweight fabric and features removable band, make it will an attractive and functional rain jacket trench coat.Breathable lightweight girl trench coat let you girls stay light and cool.
Removable elastic belt on the waist design perfectly fit your adorable girl,simple but stylish atmosphere revealed
Solid color makes this little girls trench easy to be paired and never out of style.
This slim trench coat with classic point lining for a popular and fashion look. Lightweight Trench Coat Jacket perfect for any occasions in Spring, Summer and Fall. Such as camping, party, vacation, school, casual occasions, formal occasions and etc.

Dizajni popullor:
Gjoks i dyfishtë në gjoksin e përparmë dhe rrip i zgjatur në bel, i
bërë mirë, dizajn pa tel shkrirje perfekte, qëndrueshmëri, rezistencë ndaj rrudhave.
Sigurimi i cilësisë, mbase ju do të zgjidhni të ktheheni sepse stili i erës nuk është ai që dëshironi apo problemi i madhësisë. Për sa i përket cilësisë, mund të jeni të sigurt.

 Emri i produktit   Vajza xhakete
 stil  Xhaketë LLW2006 vajzë
 pëlhurë shell  pëlhurë eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji i papërshkueshëm nga uji
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  rezistent ndaj ujit, rezistent ndaj erës, rreshtim i shtypur
 mjeshtëri  qepje
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, kundër ujit, i papërshkueshëm nga uji, i lahet
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  Pricemimi i fctory

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura