LA2043

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LA2043
Product name: stroller mosquito net
Style :LA2043 stroller mosquito net
Description:Eco-friendly, comfortable and breathable,anti-mosquito mesh


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-qepje të mostrës-PP -Përfundimi përfundimtar-
Aplikimet e
 
Style: all cover with zipper
Age: 0-2 year old
MOQ: 3000pcs/color
Main sales area: Southeast Asia, Northeast Asia, Africa, Middle East, Europe, South America, North America
Wholesaler: wish, amazon, standalone, lazada, ebay
Materiali: 100% rrjetë poliesteri, frymëmarrje, e sigurt dhe e shëndoshë, pa erë të keqe
Madhësia: gjatësia e zeros 150cm, perimetri i plotë 300cm, lartësia 55cm
Stili i thjeshtë dhe ekonomia praktike
Dhoma fleksibël e veçuar, të gjitha mbulesat e mbyllura parandalojnë kafshimet e mushkonjave, materiali i shkëlqyeshëm i rrjetës së
mesme tërheqës zinxhiri mund të hapet, i përshtatshëm për foshnjën që futet brenda dhe jashtë, e lehtë për mbajtjen e foshnjës
Banda elastike i përshtatet shëtitësit shumë mirë, më të qëndrueshme
shirita mbështetës PE të lartë elastik, të bëjë më të mëdha brenda dhomës, mbulesa e rrjetës nuk është e mbaruar me forma
 
Applicable models: suitable for all kinds of baby strollers, children’s strollers, universal (one size) full cover, half cover, all available from stock
Suitable for high-density stroller mosquito nets that can be used by most strollers, so that the baby can sleep peacefully and away from mosquitoes, protect baby playing
 
Recommended reason: Encrypted material, anti-ultraviolet sunshade, anti-mosquito, insect-repellent, anti-falling and dust-proof, elastic edge-seamless design, washing method: washing under water temperature below 30 degrees, tiled and dry, not exposed
Easy to install, all round sides more solid, don’t ware of heavy wind !
Fashion and nice stroller mosquito net, add a wonderful landscape for hte baby’s growth !

 Emri i produktit  shëtitës i mushkonjave
 stil  Rrjeti i mushkonjave LA2043
 pëlhurë shell  pëlhurë rrjetë e rehatshme për frymë dhe anti-mushkonjë eko-miqësore,
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  Pëlhurë eko-miqësore, e rehatshme, pa frymë dhe kundër mushkonjave, madhësia mund të personalizohet
 mjeshtëri  Qepje / qepje + të gjitha rrobat e përgjuara
 funksion  rehatshme, eko-miqësore, anti-mushkonjë, breathable, lahet
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

 
 


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura