LA2042

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LA2042
Product name: stroller mesh cover
Style :LA2042 stroller mesh cover
Description:Eco-friendly, comfortable and breathable,anti-mosquito mesh


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-qepje të mostrës-PP -Përfundimi përfundimtar-
Aplikimet e
 
Style: all cover
Weight: 0.06kg
Material: 100% polyester, find and soft
Age: 0-1 year old
Package: 1 polybag for each piece
Size: diameter 150cm, perimeter3 meters, height 65cm
 
Care: wash at 30 degree water, not exlore in sun
Zona kryesore e shitjeve: Afrika, Evropa, Amerika e Jugut, Azia Juglindore, Amerika e Veriut, Azia Verilindore, Lindja e Mesme
Zakonisht përdoret për një endacak me madhësi të madhe ose të vogël në treg
Pesha e lehtë për përdorim, rrjeti mushkonjës shumë-funksionues, pluhur i ndotur
atje është elastike brenda, parandaloni që kafshimi i fëmijës tuaj kur të dalë jashtë
Rrjeti i mushkonjave është i lehtë për tu instaluar, i lehtë për tu hequr dhe larë. Shtë një ndihmës i mirë për rritjen e shëndetshme të bebeve. Kujdesuni për fëmijën në të gjitha drejtimet, në mënyrë që foshnjat të mos jenë nga ndërhyrjet e mushkonjave dhe të flenë më shumë ëmbël! Duhet të dalë në verë!
Rrjeti i mushkonjave është i bukur dhe bujar! Reallyshtë me të vërtetë shumë përfitime.
Për të gjithë sezonin: polen e pranverës së pranverës dhe catkins, verën shmangni kafshimet e mushkonjave, vjeshtën dhe vjeshtën për papastërti në ajër, dobësoni diellin, mbroni syrin e foshnjës
Mjeshtëria e bukur e fashave shmangni penzionet e kaloni
 
You can buy with stroller mat together ! Say goodbye to mosquito, make sure your baby have a good sleep !

 Emri i produktit  mbulesë rrjetë shëtitës
 stil  Mbulesa e rrjetës së shëtitësit LA2042
 pëlhurë shell  pëlhurë rrjetë e rehatshme për frymë dhe anti-mushkonjë eko-miqësore,
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  Pëlhurë eko-miqësore, e rehatshme, pa frymë dhe kundër mushkonjave, madhësia mund të personalizohet
 mjeshtëri  Qepje / qepje + të gjitha rrobat e përgjuara
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, kundër mushkonjave, të frymëmarrjes, të lahen
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura