LA2040

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LA2040
Product name: stroller rain cover
Style :LA2040 stroller rain cover
Description:Eco-friendly , comfortable waterproof and breathable fabric


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-qepje të mostrës-PP -Përfundimi përfundimtar-
: për fëmijë apo fëmijë të vegjël që përdorni shëtitës jashtë ka shi ose erë të fortë, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga era, i sigurt, i rehatshëm, i përshtatshëm dhe kujdes i lehtë.
Tregjet kryesore: Evropa, Amerika e Veriut, Australia, Afrika e Jugut, Brazili
Paketimi dhe dërgesa: Porti FOB: Tianjin 1pc / polica qese
Pagesa dhe afati i dorëzimit: Metoda e Pagesës: Advance TT, TT, West Union, Paypal
Detajet e dorëzimit: brenda 30 ditëve nga konfirmimi i pp
Primar Avantazhet konkurruese: porositja e vogël e pranuar, cilësia OEKO-TEX,
fabrika e auditimit BSCI dhe SMETA, mostra në dispozicion, shpërndarja e shpejtë, çmimi i fabrikës, përvoja jonë 24 vjeçare si përvojë e një prodhimi të veshjeve me cilësi të lartë dhe aksesorëve / trimave.
 
Shell fabric: 100% polyester with PU coating
Transparent material: EVA
Double zipper design
Main selling: Europe and America
Weight : 0.2kg
The phone, napkin, bottle The storage bag at back
99% stroller, used for rainy or windy, snowy etc terrible weather .
Used for all seasons, windproof and rainproof, no bad smell
Can combine using with stroller mat
The front opening with zipper is convenient for baby going in and out, don’t need take it off .
The velcro is attached more close, the ventilation hole on both sides is more breathable, give safety for baby . The transparent window is convenient for the baby to observe outward, and also for the mother to observe the baby inward.  
The size can be adjust freely with elastic, suitable for all strollers .

1. Shërbim i shkëlqyeshëm ndaj klientit dhe kthim i shpejtë i kohës
2. Me cilësi të mirë, çmim konkurrues dhe shërbim më të mirë.
3.100% prodhuese. furnizuesi afatgjatë i "markës së lartë"
urdhërat 4.OEM & ODM janë të mirëseardhura
5. Madhësia dhe ngjyra mund të ndryshohet

 Emri i produktit  mbulesë shiu shëtitës
 stil  Mbulesa shiu shëtitës LA2040
 pëlhurë shell  pëlhurë e rehatshme eko-miqësore e papërshkueshme nga uji dhe pa frymë,
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  Pëlhurë eko-miqësore dhe e rehatshme e papërshkueshme nga uji dhe pa frymë, madhësia mund të personalizohet
 mjeshtëri  Qepje / qepje + të gjitha rrobat e përgjuara
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, i papërshkueshëm nga uji, i frymë, i larë
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

 


  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura