LA2037

Përshkrim i shkurtër:

Style No. : LA2037
Product name: stroller mats
Style :LA2037 stroller mats
Description:Eco-friendly and comfortable fabric,warm padding


Detaje të produkteve

Detaje të produktit:
Hapat e përpunimit: Mostra Proto / konfirmoni mostrën-qepje të mostrës-PP -Përfundimi përfundimtar-
Aplikimet e
 
The front cover is 100% cotton good quality fabric, back is 3D eyemesh fabric, increase the elasticity for the mat, keep baby cool in summer .
The inside filling is lighter, softer and warmer.
It has a wide range of usage, suitable for all kinds of stroller, car safety seats, dining chairs, children’s beds, toy cars.
Mbroni kokën dhe qafën e foshnjës, më të lehta, më të buta dhe më të ngrohta.
E përshtatshme: 0-12 muaj
Pesha:
0,7 kg Madhësi: 70x47x10cm
Paketim
Sezoni: për pranverën e verës në vjeshtë dhe
teknikën e jorganit të
Mund të lahen me makinë dhe mos e ndryshoni formën
Detajet: Jastëkët e krahëve anësor, mund të mbrojnë kokën dhe qafën e foshnjës, të mbajnë ngrohtë, të parandalojnë përplasjet kundër, ta mbani fëmijën më të qëndrueshëm. Trupi i pjekur mbron kurrizin e foshnjës, përshtatet kurbën e qafës dhe lë qafën të pushojë.

 Emri i produktit  Mats për shëtitje
 stil  Mats për shëtitje LA2037
 pëlhurë shell  pëlhurë e rehatshme eko-miqësore,
 ngjyrë  Customize / e aksioneve
 Specifikim  Pëlhurë eko-miqësore dhe e rehatshme, mbushja e ngrohtë, madhësia mund të personalizohen
 mjeshtëri  qepje
 funksion  të rehatshme, eko-miqësore, të lagësht, me frymë, të lahet
 standard i cilësisë së pëlhurës  oeko-tex eko miqësor, të gjitha mund të testohen nga pala e tretë
 kontrolli i cilësisë së veshjeve  standard i inspektimit, AQL 1.5 për major dhe AQL 4.0 për të mitur
  niveli i çmimit  çmimi i fabrikës

  • Paraprakisht:
  • Tjetra:

  • Produkte të lidhura